Sezona 2016/2017

VI. liga - Majstrovstvá oblasti

Rozpis zápasov v sezóne 2016/2017

I. kolo (07.08.2016) o 17.00 hod.  
Dežerice - Malá Hradná 07.08.2016 17.00
Dolné Vestenice A - Prievidza&Handlová B 07.08.2016 17.00
Skačany - Nitrianske Rudno A 07.08.2016 17.00
Kamenec pod Vtáčnikom - Malá Čausa A 07.08.2016 17.00
Nitrianske Sučany - Veľké Bielice 07.08.2016 17.00
Nitrianske Pravno - Diviacka Nová Ves 07.08.2016 17.00
Kolačno - Sebedražie 07.08.2016 17.00
Lehota pod Vtáčnikom A - Rudnianska Lehota 07.08.2016 17.00
II. kolo (14.08.2016) o 17.00 hod.  
Malá Hradná - Rudnianska Lehota 14.08.2016 17.00
Sebedražie - Lehota pod Vtáčnikom A 14.08.2016 17.00
Diviacka Nová Ves - Kolačno 14.08.2016 17.00
Veľké Bielice - Nitrianske Pravno 14.08.2016 17.00
Malá Čausa A - Nitrianske Sučany 14.08.2016 17.00
Nitrianske Rudno A - Kamenec pod Vtáčnikom 14.08.2016 17.00
Prievidza&Handlová B - Skačany 14.08.2016 17.00
Dežerice - Dolné Vestenice A 14.08.2016 17.00
III. kolo (21.08.2016) o 17.00 hod.  
Dolné Vestenice A - Malá Hradná 21.08.2016 17.00
Skačany - Dežerice 21.08.2016 17.00
Kamenec pod Vtáčnikom - Prievidza&Handlová B 21.08.2016 17.00
Nitrianske Sučany - Nitrianske Rudno A 21.08.2016 17.00
Nitrianske Pravno - Malá Čausa A 21.08.2016 17.00
Kolačno - Veľké Bielice 21.08.2016 17.00
Lehota pod Vtáčnikom A - Diviacka Nová Ves 21.08.2016 17.00
Rudnianska Lehota - Sebedražie 21.08.2016 17.00
IV. kolo (28.08.2016) o 17.00 hod.  
Malá Hradná - Sebedražie 28.08.2016 17.00
Diviacka Nová Ves - Rudnianska Lehota 28.08.2016 17.00
Veľké Bielice - Lehota pod Vtáčnikom A 28.08.2016 17.00
Malá Čausa A - Kolačno 28.08.2016 17.00
Nitrianske Rudno A - Nitrianske Pravno 28.08.2016 17.00
Prievidza&Handlová B - Nitrianske Sučany 28.08.2016 17.00
Dežerice - Kamenec pod Vtáčnikom 28.08.2016 17.00
Dolné Vestenice A - Skačany 28.08.2016 17.00
V. kolo (04.09.2016) o 16.00 hod.  
Skačany - Malá Hradná 04.09.2016 16.00
Kamenec pod Vtáčnikom - Dolné Vestenice A 04.09.2016 16.00
Nitrianske Sučany - Dežerice 04.09.2016 16.00
Nitrianske Pravno - Prievidza&Handlová B 04.09.2016 16.00
Kolačno - Nitrianske Rudno A 04.09.2016 16.00
Lehota pod Vtáčnikom A - Malá Čausa A 04.09.2016 16.00
Rudnianska Lehota - Veľké Bielice 04.09.2016 16.00
Sebedražie - Diviacka Nová Ves 04.09.2016 16.00
VI. kolo (11.09.2016) o 16.00 hod.  
Malá Hradná - Diviacka Nová Ves 11.09.2016 16.00
Veľké Bielice - Sebedražie 11.09.2016 16.00
Malá Čausa A - Rudnianska Lehota 11.09.2016 16.00
Nitrianske Rudno A - Lehota pod Vtáčnikom A 11.09.2016 16.00
Prievidza&Handlová B - Kolačno 11.09.2016 16.00
Dežerice - Nitrianske Pravno 11.09.2016 16.00
Dolné Vestenice A - Nitrianske Sučany 11.09.2016 16.00
Skačany - Kamenec pod Vtáčnikom 11.09.2016 16.00
VII. kolo (18.09.2016) o 15.30 hod.  
Kamenec pod Vtáčnikom - Malá Hradná 18.09.2016 15.30
Nitrianske Sučany - Skačany 18.09.2016 15.30
Nitrianske Pravno - Dolné Vestenice A 18.09.2016 15.30
Kolačno - Dežerice 18.09.2016 15.30
Lehota pod Vtáčnikom A - Prievidza&Handlová B 18.09.2016 15.30
Rudnianska Lehota - Nitrianske Rudno A 18.09.2016 15.30
Sebedražie - Malá Čausa A 18.09.2016 15.30
Diviacka Nová Ves - Veľké Bielice 18.09.2016 15.30
VIII. kolo (25.09.2016) o 15.30 hod.  
Malá Hradná - Veľké Bielice 25.09.2016 15.30
Malá Čausa A - Diviacka Nová Ves 25.09.2016 15.30
Nitrianske Rudno A - Sebedražie 25.09.2016 15.30
Prievidza&Handlová B - Rudnianska Lehota 25.09.2016 15.30
Dežerice - Lehota pod Vtáčnikom A 25.09.2016 15.30
Dolné Vestenice A - Kolačno 25.09.2016 15.30
Skačany - Nitrianske Pravno 25.09.2016 15.30
Kamenec pod Vtáčnikom - Nitrianske Sučany 25.09.2016 15.30
IX. kolo (02.10.2016) o 14.30 hod.  
Nitrianske Sučany - Malá Hradná 02.10.2016 14.30
Nitrianske Pravno - Kamenec pod Vtáčnikom 02.10.2016 14.30
Kolačno - Skačany 02.10.2016 14.30
Lehota pod Vtáčnikom A - Dolné Vestenice A 02.10.2016 14.30
Rudnianska Lehota - Dežerice 02.10.2016 14.30
Sebedražie - Prievidza&Handlová B 02.10.2016 14.30
Diviacka Nová Ves - Nitrianske Rudno A 02.10.2016 14.30
Veľké Bielice - Malá Čausa A 02.10.2016 14.30
X. kolo (09.10.2016) o 14.30 hod.  
Malá Hradná - Malá Čausa A 09.10.2016 14.30
Nitrianske Rudno A - Veľké Bielice 09.10.2016 14.30
Prievidza&Handlová B - Diviacka Nová Ves 09.10.2016 14.30
Dežerice - Sebedražie 09.10.2016 14.30
Dolné Vestenice A - Rudnianska Lehota 09.10.2016 14.30
Skačany - Lehota pod Vtáčnikom A 09.10.2016 14.30
Kamenec pod Vtáčnikom - Kolačno 09.10.2016 14.30
Nitrianske Sučany - Nitrianske Pravno 09.10.2016 14.30
XI. kolo (16.10.2016) o 14.00 hod.  
Nitrianske Pravno - Malá Hradná 16.10.2016 14.00
Kolačno - Nitrianske Sučany 16.10.2016 14.00
Lehota pod Vtáčnikom A - Kamenec pod Vtáčnikom 16.10.2016 14.00
Rudnianska Lehota - Skačany 16.10.2016 14.00
Sebedražie - Dolné Vestenice A 16.10.2016 14.00
Diviacka Nová Ves - Dežerice 16.10.2016 14.00
Veľké Bielice - Prievidza&Handlová B 16.10.2016 14.00
Malá Čausa A - Nitrianske Rudno A 16.10.2016 14.00
XII. kolo (23.10.2016) o 14.00 hod.  
Malá Hradná - Nitrianske Rudno A 23.10.2016 14.00
Prievidza&Handlová B - Malá Čausa A 23.10.2016 14.00
Dežerice - Veľké Bielice 23.10.2016 14.00
Dolné Vestenice A - Diviacka Nová Ves 23.10.2016 14.00
Skačany - Sebedražie 23.10.2016 14.00
Kamenec pod Vtáčnikom - Rudnianska Lehota 23.10.2016 14.00
Nitrianske Sučany - Lehota pod Vtáčnikom A 23.10.2016 14.00
Nitrianske Pravno - Kolačno 23.10.2016 14.00
XIII. kolo (30.10.2016) o 14.00 hod.  
Kolačno - Malá Hradná 30.10.2016 14.00
Lehota pod Vtáčnikom A - Nitrianske Pravno 30.10.2016 14.00
Rudnianska Lehota - Nitrianske Sučany 30.10.2016 14.00
Sebedražie - Kamenec pod Vtáčnikom 30.10.2016 14.00
Diviacka Nová Ves - Skačany 30.10.2016 14.00
Veľké Bielice - Dolné Vestenice A 30.10.2016 14.00
Malá Čausa A - Dežerice 30.10.2016 14.00
Nitrianske Rudno A - Prievidza&Handlová B 30.10.2016 14.00
XIV. kolo (06.11.2016) o 13.30 hod.  
Malá Hradná - Prievidza&Handlová B 06.11.2016 13.30
Dežerice - Nitrianske Rudno A 06.11.2016 13.30
Dolné Vestenice A - Malá Čausa A 06.11.2016 13.30
Skačany - Veľké Bielice 06.11.2016 13.30
Kamenec pod Vtáčnikom - Diviacka Nová Ves 06.11.2016 13.30
Nitrianske Sučany - Sebedražie 06.11.2016 13.30
Nitrianske Pravno - Rudnianska Lehota 06.11.2016 13.30
Kolačno - Lehota pod Vtáčnikom A 06.11.2016 13.30
XV. kolo (13.11.2016) o 13.30 hod.  
Lehota pod Vtáčnikom A - Malá Hradná 13.11.2016 13.30
Rudnianska Lehota - Kolačno 13.11.2016 13.30
Sebedražie - Nitrianske Pravno 13.11.2016 13.30
Diviacka Nová Ves - Nitrianske Sučany 13.11.2016 13.30
Veľké Bielice - Kamenec pod Vtáčnikom 13.11.2016 13.30
Malá Čausa A - Skačany 13.11.2016 13.30
Nitrianske Rudno A - Dolné Vestenice A 13.11.2016 13.30
Prievidza&Handlová B - Dežerice 13.11.2016 13.30
XVI. kolo (12.03.2017) o 14.30 hod.  
Malá Hradná - Dežerice 12.03.2017 14.30
Prievidza&Handlová B - Dolné Vestenice A 12.03.2017 14.30
Nitrianske Rudno A - Skačany 12.03.2017 14.30
Malá Čausa A - Kamenec pod Vtáčnikom 12.03.2017 14.30
Veľké Bielice - Nitrianske Sučany 12.03.2017 14.30
Diviacka Nová Ves - Nitrianske Pravno 12.03.2017 14.30
Sebedražie - Kolačno 12.03.2017 14.30
Rudnianska Lehota - Lehota pod Vtáčnikom A 12.03.2017 14.30
XVII. kolo (19.03.2017) o 15.00 hod.  
Rudnianska Lehota - Malá Hradná 19.03.2017 15.00
Lehota pod Vtáčnikom A - Sebedražie 19.03.2017 15.00
Kolačno - Diviacka Nová Ves 19.03.2017 15.00
Nitrianske Pravno - Veľké Bielice 19.03.2017 15.00
Nitrianske Sučany - Malá Čausa A 19.03.2017 15.00
Kamenec pod Vtáčnikom - Nitrianske Rudno A 19.03.2017 15.00
Skačany - Prievidza&Handlová B 19.03.2017 15.00
Dolné Vestenice A - Dežerice 19.03.2017 15.00
XVIII. kolo (26.03.2017) o 15.00 hod.  
Malá Hradná - Dolné Vestenice A 26.03.2017 15.00
Dežerice - Skačany 26.03.2017 15.00
Prievidza&Handlová B - Kamenec pod Vtáčnikom 26.03.2017 15.00
Nitrianske Rudno A - Nitrianske Sučany 26.03.2017 15.00
Malá Čausa A - Nitrianske Pravno 26.03.2017 15.00
Veľké Bielice - Kolačno 26.03.2017 15.00
Diviacka Nová Ves - Lehota pod Vtáčnikom A 26.03.2017 15.00
Sebedražie - Rudnianska Lehota 26.03.2017 15.00
XIX. kolo (02.04.2017) o 15.30 hod.  
Sebedražie - Malá Hradná 02.04.2017 15.30
Rudnianska Lehota - Diviacka Nová Ves 02.04.2017 15.30
Lehota pod Vtáčnikom A - Veľké Bielice 02.04.2017 15.30
Kolačno - Malá Čausa A 02.04.2017 15.30
Nitrianske Pravno - Nitrianske Rudno A 02.04.2017 15.30
Nitrianske Sučany - Prievidza&Handlová B 02.04.2017 15.30
Kamenec pod Vtáčnikom - Dežerice 02.04.2017 15.30
Skačany - Dolné Vestenice A 02.04.2017 15.30
XX. kolo (09.04.2017) o 15.30 hod.  
Malá Hradná - Skačany 09.04.2017 15.30
Dolné Vestenice A - Kamenec pod Vtáčnikom 09.04.2017 15.30
Dežerice - Nitrianske Sučany 09.04.2017 15.30
Prievidza&Handlová B - Nitrianske Pravno 09.04.2017 15.30
Nitrianske Rudno A - Kolačno 09.04.2017 15.30
Malá Čausa A - Lehota pod Vtáčnikom A 09.04.2017 15.30
Veľké Bielice - Rudnianska Lehota 09.04.2017 15.30
Diviacka Nová Ves - Sebedražie 09.04.2017 15.30
XXI. kolo (16.04.2017) o 16.00 hod.  
Diviacka Nová Ves - Malá Hradná 16.04.2017 16.00
Sebedražie - Veľké Bielice 16.04.2017 16.00
Rudnianska Lehota - Malá Čausa A 16.04.2017 16.00
Lehota pod Vtáčnikom A - Nitrianske Rudno A 16.04.2017 16.00
Kolačno - Prievidza&Handlová B 16.04.2017 16.00
Nitrianske Pravno - Dežerice 16.04.2017 16.00
Nitrianske Sučany - Dolné Vestenice A 16.04.2017 16.00
Kamenec pod Vtáčnikom - Skačany 16.04.2017 16.00
XXII. kolo (23.04.2017) o 16.00 hod.  
Malá Hradná - Kamenec pod Vtáčnikom 23.04.2017 16.00
Skačany - Nitrianske Sučany 23.04.2017 16.00
Dolné Vestenice A - Nitrianske Pravno 23.04.2017 16.00
Dežerice - Kolačno 23.04.2017 16.00
Prievidza&Handlová B - Lehota pod Vtáčnikom A 23.04.2017 16.00
Nitrianske Rudno A - Rudnianska Lehota 23.04.2017 16.00
Malá Čausa A - Sebedražie 23.04.2017 16.00
Veľké Bielice - Diviacka Nová Ves 23.04.2017 16.00
XXIII. kolo (30.04.2017) o 16.00 hod.  
Veľké Bielice - Malá Hradná 30.04.2017 16.00
Diviacka Nová Ves - Malá Čausa A 30.04.2017 16.00
Sebedražie - Nitrianske Rudno A 30.04.2017 16.00
Rudnianska Lehota - Prievidza&Handlová B 30.04.2017 16.00
Lehota pod Vtáčnikom A - Dežerice 30.04.2017 16.00
Kolačno - Dolné Vestenice A 30.04.2017 16.00
Nitrianske Pravno - Skačany 30.04.2017 16.00
Nitrianske Sučany - Kamenec pod Vtáčnikom 30.04.2017 16.00
XXIV. kolo (07.05.2017) o 16.30 hod.  
Malá Hradná - Nitrianske Sučany 07.05.2017 16.30
Kamenec pod Vtáčnikom - Nitrianske Pravno 07.05.2017 16.30
Skačany - Kolačno 07.05.2017 16.30
Dolné Vestenice A - Lehota pod Vtáčnikom A 07.05.2017 16.30
Dežerice - Rudnianska Lehota 07.05.2017 16.30
Prievidza&Handlová B - Sebedražie 07.05.2017 16.30
Nitrianske Rudno A - Diviacka Nová Ves 07.05.2017 16.30
Malá Čausa A - Veľké Bielice 07.05.2017 16.30
XXV. kolo (14.05.2017) o 16.30 hod.  
Malá Čausa A - Malá Hradná 14.05.2017 16.30
Veľké Bielice - Nitrianske Rudno A 14.05.2017 16.30
Diviacka Nová Ves - Prievidza&Handlová B 14.05.2017 16.30
Sebedražie - Dežerice 14.05.2017 16.30
Rudnianska Lehota - Dolné Vestenice A 14.05.2017 16.30
Lehota pod Vtáčnikom A - Skačany 14.05.2017 16.30
Kolačno - Kamenec pod Vtáčnikom 14.05.2017 16.30
Nitrianske Pravno - Nitrianske Sučany 14.05.2017 16.30
XXVI. kolo (21.05.2017) o 17.00 hod.  
Malá Hradná - Nitrianske Pravno 21.05.2017 17.00
Nitrianske Sučany - Kolačno 21.05.2017 17.00
Kamenec pod Vtáčnikom - Lehota pod Vtáčnikom A 21.05.2017 17.00
Skačany - Rudnianska Lehota 21.05.2017 17.00
Dolné Vestenice A - Sebedražie 21.05.2017 17.00
Dežerice - Diviacka Nová Ves 21.05.2017 17.00
Prievidza&Handlová B - Veľké Bielice 21.05.2017 17.00
Nitrianske Rudno A - Malá Čausa A 21.05.2017 17.00
XXVII. kolo (28.05.2017) o 17.00 hod.  
Nitrianske Rudno A - Malá Hradná 28.05.2017 17.00
Malá Čausa A - Prievidza&Handlová B 28.05.2017 17.00
Veľké Bielice - Dežerice 28.05.2017 17.00
Diviacka Nová Ves - Dolné Vestenice A 28.05.2017 17.00
Sebedražie - Skačany 28.05.2017 17.00
Rudnianska Lehota - Kamenec pod Vtáčnikom 28.05.2017 17.00
Lehota pod Vtáčnikom A - Nitrianske Sučany 28.05.2017 17.00
Kolačno - Nitrianske Pravno 28.05.2017 17.00
XXVIII. kolo (04.06.2017) o 17.00 hod.  
Malá Hradná - Kolačno 04.06.2017 17.00
Nitrianske Pravno - Lehota pod Vtáčnikom A 04.06.2017 17.00
Nitrianske Sučany - Rudnianska Lehota 04.06.2017 17.00
Kamenec pod Vtáčnikom - Sebedražie 04.06.2017 17.00
Skačany - Diviacka Nová Ves 04.06.2017 17.00
Dolné Vestenice A - Veľké Bielice 04.06.2017 17.00
Dežerice - Malá Čausa A 04.06.2017 17.00
Prievidza&Handlová B - Nitrianske Rudno A 04.06.2017 17.00
XXIX. kolo (11.06.2017) o 17.00 hod.  
Prievidza&Handlová B - Malá Hradná 11.06.2017 17.00
Nitrianske Rudno A - Dežerice 11.06.2017 17.00
Malá Čausa A - Dolné Vestenice A 11.06.2017 17.00
Veľké Bielice - Skačany 11.06.2017 17.00
Diviacka Nová Ves - Kamenec pod Vtáčnikom 11.06.2017 17.00
Sebedražie - Nitrianske Sučany 11.06.2017 17.00
Rudnianska Lehota - Nitrianske Pravno 11.06.2017 17.00
Lehota pod Vtáčnikom A - Kolačno 11.06.2017 17.00
XXX. kolo (18.06.2017) o 17.00 hod.  
Malá Hradná - Lehota pod Vtáčnikom A 18.06.2017 17.00
Kolačno - Rudnianska Lehota 18.06.2017 17.00
Nitrianske Pravno - Sebedražie 18.06.2017 17.00
Nitrianske Sučany - Diviacka Nová Ves 18.06.2017 17.00
Kamenec pod Vtáčnikom - Veľké Bielice 18.06.2017 17.00
Skačany - Malá Čausa A 18.06.2017 17.00
Dolné Vestenice A - Nitrianske Rudno A 18.06.2017 17.00
Dežerice - Prievidza&Handlová B 18.06.2017 17.00