Rozpis zápasov MO PD

15.08.2018 22:17

  VI. liga - Majstrovstvá oblasti

Rozpis zápasov v sezóne 2018/2019

I. kolo (05.08.2018) o 17.00 hod.  
Lehota pod Vtáčnikom B - Podhradie - Sebedražie 05.08.2018 17.00
Dežerice - Nitrianske Pravno 05.08.2018 17.00
Nitrianske Rudno - Chynorany 05.08.2018 17.00
Skačany - Opatovce nad Nitrou 05.08.2018 17.00
Veľké Bielice - Nitrianske Sučany 05.08.2018 17.00
Rudnianska Lehota - Diviacka Nová Ves 05.08.2018 17.00
Kolačno - Kamenec pod Vtáčnikom 05.08.2018 17.00
Nedanovce - Handlová 05.08.2018 17.00
II. kolo (12.08.2018) o 17.00 hod.  
Sebedražie - Handlová 12.08.2018 17.00
Kamenec pod Vtáčnikom - Nedanovce 12.08.2018 17.00
Diviacka Nová Ves - Kolačno 12.08.2018 17.00
Nitrianske Sučany - Rudnianska Lehota 12.08.2018 17.00
Opatovce nad Nitrou - Veľké Bielice 12.08.2018 17.00
Chynorany - Skačany 12.08.2018 17.00
Nitrianske Pravno - Nitrianske Rudno 12.08.2018 17.00
Lehota pod Vtáčnikom B - Podhradie - Dežerice 12.08.2018 17.00
III. kolo (19.08.2018) o 17.00 hod.  
Dežerice - Sebedražie 19.08.2018 17.00
Nitrianske Rudno - Lehota pod Vtáčnikom B - Podhradie 19.08.2018 17.00
Skačany - Nitrianske Pravno 19.08.2018 17.00
Veľké Bielice - Chynorany 19.08.2018 17.00
Rudnianska Lehota - Opatovce nad Nitrou 19.08.2018 17.00
Kolačno - Nitrianske Sučany 19.08.2018 17.00
Nedanovce - Diviacka Nová Ves 19.08.2018 17.00
Handlová - Kamenec pod Vtáčnikom 19.08.2018 17.00
IV. kolo (26.08.2018) o 17.00 hod.  
Sebedražie - Kamenec pod Vtáčnikom 26.08.2018 17.00
Diviacka Nová Ves - Handlová 26.08.2018 17.00
Nitrianske Sučany - Nedanovce 26.08.2018 17.00
Opatovce nad Nitrou - Kolačno 26.08.2018 17.00
Chynorany - Rudnianska Lehota 26.08.2018 17.00
Nitrianske Pravno - Veľké Bielice 26.08.2018 17.00
Lehota pod Vtáčnikom B - Podhradie - Skačany 26.08.2018 17.00
Dežerice - Nitrianske Rudno 26.08.2018 17.00
V. kolo (02.09.2018) o 16.00 hod.  
Nitrianske Rudno - Sebedražie 02.09.2018 16.00
Skačany - Dežerice 02.09.2018 16.00
Veľké Bielice - Lehota pod Vtáčnikom B - Podhradie 02.09.2018 16.00
Rudnianska Lehota - Nitrianske Pravno 02.09.2018 16.00
Kolačno - Chynorany 02.09.2018 16.00
Nedanovce - Opatovce nad Nitrou 02.09.2018 16.00
Handlová - Nitrianske Sučany 02.09.2018 16.00
Kamenec pod Vtáčnikom - Diviacka Nová Ves 02.09.2018 16.00
VI. kolo (09.09.2018) o 16.00 hod.  
Sebedražie - Diviacka Nová Ves 09.09.2018 16.00
Nitrianske Sučany - Kamenec pod Vtáčnikom 09.09.2018 16.00
Opatovce nad Nitrou - Handlová 09.09.2018 16.00
Chynorany - Nedanovce 09.09.2018 16.00
Nitrianske Pravno - Kolačno 09.09.2018 16.00
Lehota pod Vtáčnikom B - Podhradie - Rudnianska Lehota 09.09.2018 16.00
Dežerice - Veľké Bielice 09.09.2018 16.00
Nitrianske Rudno - Skačany 09.09.2018 16.00
VII. kolo (16.09.2018) o 15.30 hod.  
Skačany - Sebedražie 16.09.2018 15.30
Veľké Bielice - Nitrianske Rudno 16.09.2018 15.30
Rudnianska Lehota - Dežerice 16.09.2018 15.30
Kolačno - Lehota pod Vtáčnikom B - Podhradie 16.09.2018 15.30
Nedanovce - Nitrianske Pravno 16.09.2018 15.30
Handlová - Chynorany 16.09.2018 15.30
Kamenec pod Vtáčnikom - Opatovce nad Nitrou 16.09.2018 15.30
Diviacka Nová Ves - Nitrianske Sučany 16.09.2018 15.30
VIII. kolo (23.09.2018) o 15.30 hod.  
Sebedražie - Nitrianske Sučany 23.09.2018 15.30
Opatovce nad Nitrou - Diviacka Nová Ves 23.09.2018 15.30
Chynorany - Kamenec pod Vtáčnikom 23.09.2018 15.30
Nitrianske Pravno - Handlová 23.09.2018 15.30
Lehota pod Vtáčnikom B - Podhradie - Nedanovce 23.09.2018 15.30
Dežerice - Kolačno 23.09.2018 15.30
Nitrianske Rudno - Rudnianska Lehota 23.09.2018 15.30
Skačany - Veľké Bielice 23.09.2018 15.30
IX. kolo (30.09.2018) o 15.30 hod.  
Veľké Bielice - Sebedražie 30.09.2018 15.30
Rudnianska Lehota - Skačany 30.09.2018 15.30
Kolačno - Nitrianske Rudno 30.09.2018 15.30
Nedanovce - Dežerice 30.09.2018 15.30
Handlová - Lehota pod Vtáčnikom B - Podhradie 30.09.2018 15.30
Kamenec pod Vtáčnikom - Nitrianske Pravno 30.09.2018 15.30
Diviacka Nová Ves - Chynorany 30.09.2018 15.30
Nitrianske Sučany - Opatovce nad Nitrou 30.09.2018 15.30
X. kolo (07.10.2018) o 14.30 hod.  
Sebedražie - Opatovce nad Nitrou 07.10.2018 14.30
Chynorany - Nitrianske Sučany 07.10.2018 14.30
Nitrianske Pravno - Diviacka Nová Ves 07.10.2018 14.30
Lehota pod Vtáčnikom B - Podhradie - Kamenec pod Vtáčnikom 07.10.2018 14.30
Dežerice - Handlová 07.10.2018 14.30
Nitrianske Rudno - Nedanovce 07.10.2018 14.30
Skačany - Kolačno 07.10.2018 14.30
Veľké Bielice - Rudnianska Lehota 07.10.2018 14.30
XI. kolo (14.10.2018) o 14.30 hod.  
Rudnianska Lehota - Sebedražie 14.10.2018 14.30
Kolačno - Veľké Bielice 14.10.2018 14.30
Nedanovce - Skačany 14.10.2018 14.30
Handlová - Nitrianske Rudno 14.10.2018 14.30
Kamenec pod Vtáčnikom - Dežerice 14.10.2018 14.30
Diviacka Nová Ves - Lehota pod Vtáčnikom B - Podhradie 14.10.2018 14.30
Nitrianske Sučany - Nitrianske Pravno 14.10.2018 14.30
Opatovce nad Nitrou - Chynorany 14.10.2018 14.30
XII. kolo (21.10.2018) o 14.00 hod.  
Sebedražie - Chynorany 21.10.2018 14.00
Nitrianske Pravno - Opatovce nad Nitrou 21.10.2018 14.00
Lehota pod Vtáčnikom B - Podhradie - Nitrianske Sučany 21.10.2018 14.00
Dežerice - Diviacka Nová Ves 21.10.2018 14.00
Nitrianske Rudno - Kamenec pod Vtáčnikom 21.10.2018 14.00
Skačany - Handlová 21.10.2018 14.00
Veľké Bielice - Nedanovce 21.10.2018 14.00
Rudnianska Lehota - Kolačno 21.10.2018 14.00
XIII. kolo (28.10.2018) o 14.00 hod.  
Kolačno - Sebedražie 28.10.2018 14.00
Nedanovce - Rudnianska Lehota 28.10.2018 14.00
Handlová - Veľké Bielice 28.10.2018 14.00
Kamenec pod Vtáčnikom - Skačany 28.10.2018 14.00
Diviacka Nová Ves - Nitrianske Rudno 28.10.2018 14.00
Nitrianske Sučany - Dežerice 28.10.2018 14.00
Opatovce nad Nitrou - Lehota pod Vtáčnikom B - Podhradie 28.10.2018 14.00
Chynorany - Nitrianske Pravno 28.10.2018 14.00
XIV. kolo (04.11.2018) o 13.30 hod.  
Sebedražie - Nitrianske Pravno 04.11.2018 13.30
Lehota pod Vtáčnikom B - Podhradie - Chynorany 04.11.2018 13.30
Dežerice - Opatovce nad Nitrou 04.11.2018 13.30
Nitrianske Rudno - Nitrianske Sučany 04.11.2018 13.30
Skačany - Diviacka Nová Ves 04.11.2018 13.30
Veľké Bielice - Kamenec pod Vtáčnikom 04.11.2018 13.30
Rudnianska Lehota - Handlová 04.11.2018 13.30
Kolačno - Nedanovce 04.11.2018 13.30
XV. kolo (11.11.2018) o 13.30 hod.  
Nedanovce - Sebedražie 11.11.2018 13.30
Handlová - Kolačno 11.11.2018 13.30
Kamenec pod Vtáčnikom - Rudnianska Lehota 11.11.2018 13.30
Diviacka Nová Ves - Veľké Bielice 11.11.2018 13.30
Nitrianske Sučany - Skačany 11.11.2018 13.30
Opatovce nad Nitrou - Nitrianske Rudno 11.11.2018 13.30
Chynorany - Dežerice 11.11.2018 13.30
Nitrianske Pravno - Lehota pod Vtáčnikom B - Podhradie 11.11.2018 13.30
XVI. kolo (10.03.2019) o 14.30 hod.  
Sebedražie - Lehota pod Vtáčnikom B - Podhradie 10.03.2019 14.30
Nitrianske Pravno - Dežerice 10.03.2019 14.30
Chynorany - Nitrianske Rudno 10.03.2019 14.30
Opatovce nad Nitrou - Skačany 10.03.2019 14.30
Nitrianske Sučany - Veľké Bielice 10.03.2019 14.30
Diviacka Nová Ves - Rudnianska Lehota 10.03.2019 14.30
Kamenec pod Vtáčnikom - Kolačno 10.03.2019 14.30
Handlová - Nedanovce 10.03.2019 14.30
XVII. kolo (17.03.2019) o 15.00 hod.  
Handlová - Sebedražie 17.03.2019 15.00
Nedanovce - Kamenec pod Vtáčnikom 17.03.2019 15.00
Kolačno - Diviacka Nová Ves 17.03.2019 15.00
Rudnianska Lehota - Nitrianske Sučany 17.03.2019 15.00
Veľké Bielice - Opatovce nad Nitrou 17.03.2019 15.00
Skačany - Chynorany 17.03.2019 15.00
Nitrianske Rudno - Nitrianske Pravno 17.03.2019 15.00
Dežerice - Lehota pod Vtáčnikom B - Podhradie 17.03.2019 15.00
XVIII. kolo (24.03.2019) o 15.00 hod.  
Sebedražie - Dežerice 24.03.2019 15.00
Lehota pod Vtáčnikom B - Podhradie - Nitrianske Rudno 24.03.2019 15.00
Nitrianske Pravno - Skačany 24.03.2019 15.00
Chynorany - Veľké Bielice 24.03.2019 15.00
Opatovce nad Nitrou - Rudnianska Lehota 24.03.2019 15.00
Nitrianske Sučany - Kolačno 24.03.2019 15.00
Diviacka Nová Ves - Nedanovce 24.03.2019 15.00
Kamenec pod Vtáčnikom - Handlová 24.03.2019 15.00
XIX. kolo (31.03.2019) o 15.00 hod.  
Kamenec pod Vtáčnikom - Sebedražie 31.03.2019 15.00
Handlová - Diviacka Nová Ves 31.03.2019 15.00
Nedanovce - Nitrianske Sučany 31.03.2019 15.00
Kolačno - Opatovce nad Nitrou 31.03.2019 15.00
Rudnianska Lehota - Chynorany 31.03.2019 15.00
Veľké Bielice - Nitrianske Pravno 31.03.2019 15.00
Skačany - Lehota pod Vtáčnikom B - Podhradie 31.03.2019 15.00
Nitrianske Rudno - Dežerice 31.03.2019 15.00
XX. kolo (07.04.2019) o 15.30 hod.  
Sebedražie - Nitrianske Rudno 07.04.2019 15.30
Dežerice - Skačany 07.04.2019 15.30
Lehota pod Vtáčnikom B - Podhradie - Veľké Bielice 07.04.2019 15.30
Nitrianske Pravno - Rudnianska Lehota 07.04.2019 15.30
Chynorany - Kolačno 07.04.2019 15.30
Opatovce nad Nitrou - Nedanovce 07.04.2019 15.30
Nitrianske Sučany - Handlová 07.04.2019 15.30
Diviacka Nová Ves - Kamenec pod Vtáčnikom 07.04.2019 15.30
XXI. kolo (14.04.2019) o 15.30 hod.  
Diviacka Nová Ves - Sebedražie 14.04.2019 15.30
Kamenec pod Vtáčnikom - Nitrianske Sučany 14.04.2019 15.30
Handlová - Opatovce nad Nitrou 14.04.2019 15.30
Nedanovce - Chynorany 14.04.2019 15.30
Kolačno - Nitrianske Pravno 14.04.2019 15.30
Rudnianska Lehota - Lehota pod Vtáčnikom B - Podhradie 14.04.2019 15.30
Veľké Bielice - Dežerice 14.04.2019 15.30
Skačany - Nitrianske Rudno 14.04.2019 15.30
XXII. kolo (21.04.2019) o 16.00 hod.  
Sebedražie - Skačany 21.04.2019 16.00
Nitrianske Rudno - Veľké Bielice 21.04.2019 16.00
Dežerice - Rudnianska Lehota 21.04.2019 16.00
Lehota pod Vtáčnikom B - Podhradie - Kolačno 21.04.2019 16.00
Nitrianske Pravno - Nedanovce 21.04.2019 16.00
Chynorany - Handlová 21.04.2019 16.00
Opatovce nad Nitrou - Kamenec pod Vtáčnikom 21.04.2019 16.00
Nitrianske Sučany - Diviacka Nová Ves 21.04.2019 16.00
XXIII. kolo (28.04.2019) o 16.00 hod.  
Nitrianske Sučany - Sebedražie 28.04.2019 16.00
Diviacka Nová Ves - Opatovce nad Nitrou 28.04.2019 16.00
Kamenec pod Vtáčnikom - Chynorany 28.04.2019 16.00
Handlová - Nitrianske Pravno 28.04.2019 16.00
Nedanovce - Lehota pod Vtáčnikom B - Podhradie 28.04.2019 16.00
Kolačno - Dežerice 28.04.2019 16.00
Rudnianska Lehota - Nitrianske Rudno 28.04.2019 16.00
Veľké Bielice - Skačany 28.04.2019 16.00
XXIV. kolo (05.05.2019) o 16.30 hod.  
Sebedražie - Veľké Bielice 05.05.2019 16.30
Skačany - Rudnianska Lehota 05.05.2019 16.30
Nitrianske Rudno - Kolačno 05.05.2019 16.30
Dežerice - Nedanovce 05.05.2019 16.30
Lehota pod Vtáčnikom B - Podhradie - Handlová 05.05.2019 16.30
Nitrianske Pravno - Kamenec pod Vtáčnikom 05.05.2019 16.30
Chynorany - Diviacka Nová Ves 05.05.2019 16.30
Opatovce nad Nitrou - Nitrianske Sučany 05.05.2019 16.30
XXV. kolo (12.05.2019) o 16.30 hod.  
Opatovce nad Nitrou - Sebedražie 12.05.2019 16.30
Nitrianske Sučany - Chynorany 12.05.2019 16.30
Diviacka Nová Ves - Nitrianske Pravno 12.05.2019 16.30
Kamenec pod Vtáčnikom - Lehota pod Vtáčnikom B - Podhradie 12.05.2019 16.30
Handlová - Dežerice 12.05.2019 16.30
Nedanovce - Nitrianske Rudno 12.05.2019 16.30
Kolačno - Skačany 12.05.2019 16.30
Rudnianska Lehota - Veľké Bielice 12.05.2019 16.30
XXVI. kolo (19.05.2019) o 17.00 hod.  
Sebedražie - Rudnianska Lehota 19.05.2019 17.00
Veľké Bielice - Kolačno 19.05.2019 17.00
Skačany - Nedanovce 19.05.2019 17.00
Nitrianske Rudno - Handlová 19.05.2019 17.00
Dežerice - Kamenec pod Vtáčnikom 19.05.2019 17.00
Lehota pod Vtáčnikom B - Podhradie - Diviacka Nová Ves 19.05.2019 17.00
Nitrianske Pravno - Nitrianske Sučany 19.05.2019 17.00
Chynorany - Opatovce nad Nitrou 19.05.2019 17.00
XXVII. kolo (26.05.2019) o 17.00 hod.  
Chynorany - Sebedražie 26.05.2019 17.00
Opatovce nad Nitrou - Nitrianske Pravno 26.05.2019 17.00
Nitrianske Sučany - Lehota pod Vtáčnikom B - Podhradie 26.05.2019 17.00
Diviacka Nová Ves - Dežerice 26.05.2019 17.00
Kamenec pod Vtáčnikom - Nitrianske Rudno 26.05.2019 17.00
Handlová - Skačany 26.05.2019 17.00
Nedanovce - Veľké Bielice 26.05.2019 17.00
Kolačno - Rudnianska Lehota 26.05.2019 17.00
XXVIII. kolo (02.06.2019) o 17.00 hod.  
Sebedražie - Kolačno 02.06.2019 17.00
Rudnianska Lehota - Nedanovce 02.06.2019 17.00
Veľké Bielice - Handlová 02.06.2019 17.00
Skačany - Kamenec pod Vtáčnikom 02.06.2019 17.00
Nitrianske Rudno - Diviacka Nová Ves 02.06.2019 17.00
Dežerice - Nitrianske Sučany 02.06.2019 17.00
Lehota pod Vtáčnikom B - Podhradie - Opatovce nad Nitrou 02.06.2019 17.00
Nitrianske Pravno - Chynorany 02.06.2019 17.00
XXIX. kolo (09.06.2019) o 17.00 hod.  
Nitrianske Pravno - Sebedražie 09.06.2019 17.00
Chynorany - Lehota pod Vtáčnikom B - Podhradie 09.06.2019 17.00
Opatovce nad Nitrou - Dežerice 09.06.2019 17.00
Nitrianske Sučany - Nitrianske Rudno 09.06.2019 17.00
Diviacka Nová Ves - Skačany 09.06.2019 17.00
Kamenec pod Vtáčnikom - Veľké Bielice 09.06.2019 17.00
Handlová - Rudnianska Lehota 09.06.2019 17.00
Nedanovce - Kolačno 09.06.2019 17.00
XXX. kolo (16.06.2019) o 17.00 hod.  
Sebedražie - Nedanovce 16.06.2019 17.00
Kolačno - Handlová 16.06.2019 17.00
Rudnianska Lehota - Kamenec pod Vtáčnikom 16.06.2019 17.00
Veľké Bielice - Diviacka Nová Ves 16.06.2019 17.00
Skačany - Nitrianske Sučany 16.06.2019 17.00
Nitrianske Rudno - Opatovce nad Nitrou 16.06.2019 17.00
Dežerice - Chynorany 16.06.2019 17.00
Lehota pod Vtáčnikom B - Podhradie - Nitrianske Pravno 16.06.2019 17.00
 

 

Späť