Sezona 2017/2018

Rozpis zápasov MO PD

16.01.2018 17:53

VI. liga - Majstrovstvá oblasti

Rozpis zápasov v sezóne 2017/2018

 

I. kolo (13.08.2017) o 17.00 hod.  
Malá Hradná - Rudnianska Lehota 13.08.2017 17.00
Sebedražie - Veľké Bielice 13.08.2017 17.00
Kolačno - Dolné Vestenice 13.08.2017 17.00
Nitrianske Pravno - Dežerice 13.08.2017 17.00
Nitrianske Rudno - Chynorany 13.08.2017 17.00
Nitrianske Sučany - Handlová 13.08.2017 17.00
Skačany - Kamenec pod Vtáčnikom 13.08.2017 17.00
Diviacka Nová Ves - Opatovce nad Nitrou 13.08.2017 17.00
II. kolo (20.08.2017) o 17.00 hod.  
Rudnianska Lehota - Opatovce nad Nitrou 20.08.2017 17.00
Kamenec pod Vtáčnikom - Diviacka Nová Ves 20.08.2017 17.00
Handlová - Skačany 20.08.2017 17.00
Chynorany - Nitrianske Sučany 20.08.2017 17.00
Dežerice - Nitrianske Rudno 20.08.2017 17.00
Nitrianske Pravno - Dolné Vestenice 20.08.2017 17.00
Veľké Bielice - Kolačno 20.08.2017 17.00
Malá Hradná - Sebedražie 20.08.2017 17.00
III. kolo (27.08.2017) o 17.00 hod.  
Sebedražie - Rudnianska Lehota 27.08.2017 17.00
Kolačno - Malá Hradná 27.08.2017 17.00
Nitrianske Pravno - Veľké Bielice 27.08.2017 17.00
Nitrianske Rudno - Dolné Vestenice 27.08.2017 17.00
Nitrianske Sučany - Dežerice 27.08.2017 17.00
Skačany - Chynorany 27.08.2017 17.00
Diviacka Nová Ves - Handlová 27.08.2017 17.00
Opatovce nad Nitrou - Kamenec pod Vtáčnikom 27.08.2017 17.00
IV. kolo (03.09.2017) o 16.00 hod.  
Rudnianska Lehota - Kamenec pod Vtáčnikom 03.09.2017 16.00
Handlová - Opatovce nad Nitrou 03.09.2017 16.00
Chynorany - Diviacka Nová Ves 03.09.2017 16.00
Dežerice - Skačany 03.09.2017 16.00
Dolné Vestenice - Nitrianske Sučany 03.09.2017 16.00
Veľké Bielice - Nitrianske Rudno 03.09.2017 16.00
Malá Hradná - Nitrianske Pravno 03.09.2017 16.00
Sebedražie - Kolačno 03.09.2017 16.00
V. kolo (10.09.2017) o 16.00 hod.  
Kolačno - Rudnianska Lehota 10.09.2017 16.00
Nitrianske Pravno - Sebedražie 10.09.2017 16.00
Nitrianske Rudno - Malá Hradná 10.09.2017 16.00
Nitrianske Sučany - Veľké Bielice 10.09.2017 16.00
Skačany - Dolné Vestenice 10.09.2017 16.00
Diviacka Nová Ves - Dežerice 10.09.2017 16.00
Opatovce nad Nitrou - Chynorany 10.09.2017 16.00
Kamenec pod Vtáčnikom - Handlová 10.09.2017 16.00
VI. kolo (17.09.2017) o 15.30 hod.  
Rudnianska Lehota - Handlová 17.09.2017 15.30
Chynorany - Kamenec pod Vtáčnikom 17.09.2017 15.30
Dežerice - Opatovce nad Nitrou 17.09.2017 15.30
Dolné Vestenice - Diviacka Nová Ves 17.09.2017 15.30
Veľké Bielice - Skačany 17.09.2017 15.30
Malá Hradná - Nitrianske Sučany 17.09.2017 15.30
Sebedražie - Nitrianske Rudno 17.09.2017 15.30
Kolačno - Nitrianske Pravno 17.09.2017 15.30
VII. kolo (24.09.2017) o 15.30 hod.  
Nitrianske Pravno - Rudnianska Lehota 24.09.2017 15.30
Nitrianske Rudno - Kolačno 24.09.2017 15.30
Nitrianske Sučany - Sebedražie 24.09.2017 15.30
Skačany - Malá Hradná 24.09.2017 15.30
Diviacka Nová Ves - Veľké Bielice 24.09.2017 15.30
Opatovce nad Nitrou - Dolné Vestenice 24.09.2017 15.30
Kamenec pod Vtáčnikom - Dežerice 24.09.2017 15.30
Handlová - Chynorany 24.09.2017 15.30
VIII. kolo (01.10.2017) o 14.30 hod.  
Rudnianska Lehota - Chynorany 01.10.2017 14.30
Dežerice - Handlová 01.10.2017 14.30
Dolné Vestenice - Kamenec pod Vtáčnikom 01.10.2017 14.30
Veľké Bielice - Opatovce nad Nitrou 01.10.2017 14.30
Malá Hradná - Diviacka Nová Ves 01.10.2017 14.30
Sebedražie - Skačany 01.10.2017 14.30
Kolačno - Nitrianske Sučany 01.10.2017 14.30
Nitrianske Pravno - Nitrianske Rudno 01.10.2017 14.30
IX. kolo (08.10.2017) o 14.30 hod.  
Nitrianske Rudno - Rudnianska Lehota 08.10.2017 14.30
Nitrianske Sučany - Nitrianske Pravno 08.10.2017 14.30
Skačany - Kolačno 08.10.2017 14.30
Diviacka Nová Ves - Sebedražie 08.10.2017 14.30
Opatovce nad Nitrou - Malá Hradná 08.10.2017 14.30
Kamenec pod Vtáčnikom - Veľké Bielice 08.10.2017 14.30
Handlová - Dolné Vestenice 08.10.2017 14.30
Chynorany - Dežerice 08.10.2017 14.30
X. kolo (15.10.2017) o 14.30 hod.  
Rudnianska Lehota - Dežerice 15.10.2017 14.30
Dolné Vestenice - Chynorany 15.10.2017 14.30
Veľké Bielice - Handlová 15.10.2017 14.30
Malá Hradná - Kamenec pod Vtáčnikom 15.10.2017 14.30
Sebedražie - Opatovce nad Nitrou 15.10.2017 14.30
Kolačno - Diviacka Nová Ves 15.10.2017 14.30
Nitrianske Pravno - Skačany 15.10.2017 14.30
Nitrianske Rudno - Nitrianske Sučany 15.10.2017 14.30
XI. kolo (22.10.2017) o 14.00 hod.  
Nitrianske Sučany - Rudnianska Lehota 22.10.2017 14.00
Skačany - Nitrianske Rudno 22.10.2017 14.00
Diviacka Nová Ves - Nitrianske Pravno 22.10.2017 14.00
Opatovce nad Nitrou - Kolačno 22.10.2017 14.00
Kamenec pod Vtáčnikom - Sebedražie 22.10.2017 14.00
Handlová - Malá Hradná 22.10.2017 14.00
Chynorany - Veľké Bielice 22.10.2017 14.00
Dežerice - Dolné Vestenice 22.10.2017 14.00
XII. kolo (29.10.2017) o 14.00 hod.  
Rudnianska Lehota - Dolné Vestenice 29.10.2017 14.00
Veľké Bielice - Dežerice 29.10.2017 14.00
Malá Hradná - Chynorany 29.10.2017 14.00
Sebedražie - Handlová 29.10.2017 14.00
Kolačno - Kamenec pod Vtáčnikom 29.10.2017 14.00
Nitrianske Pravno - Opatovce nad Nitrou 29.10.2017 14.00
Nitrianske Rudno - Diviacka Nová Ves 29.10.2017 14.00
Nitrianske Sučany - Skačany 29.10.2017 14.00
XIII. kolo (05.11.2017) o 13.30 hod.  
Skačany - Rudnianska Lehota 05.11.2017 13.30
Diviacka Nová Ves - Nitrianske Sučany 05.11.2017 13.30
Opatovce nad Nitrou - Nitrianske Rudno 05.11.2017 13.30
Kamenec pod Vtáčnikom - Nitrianske Pravno 05.11.2017 13.30
Handlová - Kolačno 05.11.2017 13.30
Chynorany - Sebedražie 05.11.2017 13.30
Dežerice - Malá Hradná 05.11.2017 13.30
Dolné Vestenice - Veľké Bielice 05.11.2017 13.30
XIV. kolo (12.11.2017) o 13.30 hod.  
Rudnianska Lehota - Veľké Bielice 12.11.2017 13.30
Malá Hradná - Dolné Vestenice 12.11.2017 13.30
Sebedražie - Dežerice 12.11.2017 13.30
Kolačno - Chynorany 12.11.2017 13.30
Nitrianske Pravno - Handlová 12.11.2017 13.30
Nitrianske Rudno - Kamenec pod Vtáčnikom 12.11.2017 13.30
Nitrianske Sučany - Opatovce nad Nitrou 12.11.2017 13.30
Skačany - Diviacka Nová Ves 12.11.2017 13.30
XV. kolo (19.11.2017) o 13.30 hod.  
Diviacka Nová Ves - Rudnianska Lehota 19.11.2017 13.30
Opatovce nad Nitrou - Skačany 19.11.2017 13.30
Kamenec pod Vtáčnikom - Nitrianske Sučany 19.11.2017 13.30
Handlová - Nitrianske Rudno 19.11.2017 13.30
Chynorany - Nitrianske Pravno 19.11.2017 13.30
Dežerice - Kolačno 19.11.2017 13.30
Dolné Vestenice - Sebedražie 19.11.2017 13.30
Veľké Bielice - Malá Hradná 19.11.2017 13.30
XVI. kolo (11.03.2018) o 14.30 hod.  
Rudnianska Lehota - Malá Hradná 11.03.2018 14.30
Veľké Bielice - Sebedražie 11.03.2018 14.30
Dolné Vestenice - Kolačno 11.03.2018 14.30
Dežerice - Nitrianske Pravno 11.03.2018 14.30
Chynorany - Nitrianske Rudno 11.03.2018 14.30
Handlová - Nitrianske Sučany 11.03.2018 14.30
Kamenec pod Vtáčnikom - Skačany 11.03.2018 14.30
Opatovce nad Nitrou - Diviacka Nová Ves 11.03.2018 14.30
XVII. kolo (18.03.2018) o 15.00 hod.  
Opatovce nad Nitrou - Rudnianska Lehota 18.03.2018 15.00
Diviacka Nová Ves - Kamenec pod Vtáčnikom 18.03.2018 15.00
Skačany - Handlová 18.03.2018 15.00
Nitrianske Sučany - Chynorany 18.03.2018 15.00
Nitrianske Rudno - Dežerice 18.03.2018 15.00
Dolné Vestenice - Nitrianske Pravno 18.03.2018 15.00
Kolačno - Veľké Bielice 18.03.2018 15.00
Sebedražie - Malá Hradná 18.03.2018 15.00
XVIII. kolo (25.03.2018) o 15.00 hod.  
Rudnianska Lehota - Sebedražie 25.03.2018 15.00
Malá Hradná - Kolačno 25.03.2018 15.00
Veľké Bielice - Nitrianske Pravno 25.03.2018 15.00
Dolné Vestenice - Nitrianske Rudno 25.03.2018 15.00
Dežerice - Nitrianske Sučany 25.03.2018 15.00
Chynorany - Skačany 25.03.2018 15.00
Handlová - Diviacka Nová Ves 25.03.2018 15.00
Kamenec pod Vtáčnikom - Opatovce nad Nitrou 25.03.2018 15.00
XIX. kolo (01.04.2018) o 15.30 hod.  
Kamenec pod Vtáčnikom - Rudnianska Lehota 01.04.2018 15.30
Opatovce nad Nitrou - Handlová 01.04.2018 15.30
Diviacka Nová Ves - Chynorany 01.04.2018 15.30
Skačany - Dežerice 01.04.2018 15.30
Nitrianske Sučany - Dolné Vestenice 01.04.2018 15.30
Nitrianske Rudno - Veľké Bielice 01.04.2018 15.30
Nitrianske Pravno - Malá Hradná 01.04.2018 15.30
Kolačno - Sebedražie 01.04.2018 15.30
XX. kolo (08.04.2018) o 15.30 hod.  
Rudnianska Lehota - Kolačno 08.04.2018 15.30
Sebedražie - Nitrianske Pravno 08.04.2018 15.30
Malá Hradná - Nitrianske Rudno 08.04.2018 15.30
Veľké Bielice - Nitrianske Sučany 08.04.2018 15.30
Dolné Vestenice - Skačany 08.04.2018 15.30
Dežerice - Diviacka Nová Ves 08.04.2018 15.30
Chynorany - Opatovce nad Nitrou 08.04.2018 15.30
Handlová - Kamenec pod Vtáčnikom 08.04.2018 15.30
XXI. kolo (15.04.2018) o 15.30 hod.  
Handlová - Rudnianska Lehota 15.04.2018 15.30
Kamenec pod Vtáčnikom - Chynorany 15.04.2018 15.30
Opatovce nad Nitrou - Dežerice 15.04.2018 15.30
Diviacka Nová Ves - Dolné Vestenice 15.04.2018 15.30
Skačany - Veľké Bielice 15.04.2018 15.30
Nitrianske Sučany - Malá Hradná 15.04.2018 15.30
Nitrianske Rudno - Sebedražie 15.04.2018 15.30
Nitrianske Pravno - Kolačno 15.04.2018 15.30
XXII. kolo (22.04.2018) o 16.00 hod.  
Rudnianska Lehota - Nitrianske Pravno 22.04.2018 16.00
Kolačno - Nitrianske Rudno 22.04.2018 16.00
Sebedražie - Nitrianske Sučany 22.04.2018 16.00
Malá Hradná - Skačany 22.04.2018 16.00
Veľké Bielice - Diviacka Nová Ves 22.04.2018 16.00
Dolné Vestenice - Opatovce nad Nitrou 22.04.2018 16.00
Dežerice - Kamenec pod Vtáčnikom 22.04.2018 16.00
Chynorany - Handlová 22.04.2018 16.00
XXIII. kolo (29.04.2018) o 16.00 hod.  
Chynorany - Rudnianska Lehota 29.04.2018 16.00
Handlová - Dežerice 29.04.2018 16.00
Kamenec pod Vtáčnikom - Dolné Vestenice 29.04.2018 16.00
Opatovce nad Nitrou - Veľké Bielice 29.04.2018 16.00
Diviacka Nová Ves - Malá Hradná 29.04.2018 16.00
Skačany - Sebedražie 29.04.2018 16.00
Nitrianske Sučany - Kolačno 29.04.2018 16.00
Nitrianske Rudno - Nitrianske Pravno 29.04.2018 16.00
XXIV. kolo (06.05.2018) o 16.30 hod.  
Rudnianska Lehota - Nitrianske Rudno 06.05.2018 16.30
Nitrianske Pravno - Nitrianske Sučany 06.05.2018 16.30
Kolačno - Skačany 06.05.2018 16.30
Sebedražie - Diviacka Nová Ves 06.05.2018 16.30
Malá Hradná - Opatovce nad Nitrou 06.05.2018 16.30
Veľké Bielice - Kamenec pod Vtáčnikom 06.05.2018 16.30
Dolné Vestenice - Handlová 06.05.2018 16.30
Dežerice - Chynorany 06.05.2018 16.30
XXV. kolo (13.05.2018) o 16.30 hod.  
Dežerice - Rudnianska Lehota 13.05.2018 16.30
Chynorany - Dolné Vestenice 13.05.2018 16.30
Handlová - Veľké Bielice 13.05.2018 16.30
Kamenec pod Vtáčnikom - Malá Hradná 13.05.2018 16.30
Opatovce nad Nitrou - Sebedražie 13.05.2018 16.30
Diviacka Nová Ves - Kolačno 13.05.2018 16.30
Skačany - Nitrianske Pravno 13.05.2018 16.30
Nitrianske Sučany - Nitrianske Rudno 13.05.2018 16.30
XXVI. kolo (20.05.2018) o 17.00 hod.  
Rudnianska Lehota - Nitrianske Sučany 20.05.2018 17.00
Nitrianske Rudno - Skačany 20.05.2018 17.00
Nitrianske Pravno - Diviacka Nová Ves 20.05.2018 17.00
Kolačno - Opatovce nad Nitrou 20.05.2018 17.00
Sebedražie - Kamenec pod Vtáčnikom 20.05.2018 17.00
Malá Hradná - Handlová 20.05.2018 17.00
Veľké Bielice - Chynorany 20.05.2018 17.00
Dolné Vestenice - Dežerice 20.05.2018 17.00
XXVII. kolo (27.05.2018) o 17.00 hod.  
Dolné Vestenice - Rudnianska Lehota 27.05.2018 17.00
Dežerice - Veľké Bielice 27.05.2018 17.00
Chynorany - Malá Hradná 27.05.2018 17.00
Handlová - Sebedražie 27.05.2018 17.00
Kamenec pod Vtáčnikom - Kolačno 27.05.2018 17.00
Opatovce nad Nitrou - Nitrianske Pravno 27.05.2018 17.00
Diviacka Nová Ves - Nitrianske Rudno 27.05.2018 17.00
Skačany - Nitrianske Sučany 27.05.2018 17.00
XXVIII. kolo (03.06.2018) o 17.00 hod.  
Rudnianska Lehota - Skačany 03.06.2018 17.00
Nitrianske Sučany - Diviacka Nová Ves 03.06.2018 17.00
Nitrianske Rudno - Opatovce nad Nitrou 03.06.2018 17.00
Nitrianske Pravno - Kamenec pod Vtáčnikom 03.06.2018 17.00
Kolačno - Handlová 03.06.2018 17.00
Sebedražie - Chynorany 03.06.2018 17.00
Malá Hradná - Dežerice 03.06.2018 17.00
Veľké Bielice - Dolné Vestenice 03.06.2018 17.00
XXIX. kolo (10.06.2018) o 17.00 hod.  
Veľké Bielice - Rudnianska Lehota 10.06.2018 17.00
Dolné Vestenice - Malá Hradná 10.06.2018 17.00
Dežerice - Sebedražie 10.06.2018 17.00
Chynorany - Kolačno 10.06.2018 17.00
Handlová - Nitrianske Pravno 10.06.2018 17.00
Kamenec pod Vtáčnikom - Nitrianske Rudno 10.06.2018 17.00
Opatovce nad Nitrou - Nitrianske Sučany 10.06.2018 17.00
Diviacka Nová Ves - Skačany 10.06.2018 17.00
XXX. kolo (17.06.2018) o 17.00 hod.  
Rudnianska Lehota - Diviacka Nová Ves 17.06.2018 17.00
Skačany - Opatovce nad Nitrou 17.06.2018 17.00
Nitrianske Sučany - Kamenec pod Vtáčnikom 17.06.2018 17.00
Nitrianske Rudno - Handlová 17.06.2018 17.00
Nitrianske Pravno - Chynorany 17.06.2018 17.00
Kolačno - Dežerice 17.06.2018 17.00
Sebedražie - Dolné Vestenice 17.06.2018 17.00
Malá Hradná - Veľké Bielice 17.06.2018 17.00